Nowe Warzymice nowy duży projekt na szczecińskim rynku mieszkaniowym od Ronson Development

Nowe Warzymice to idealna propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta. Osiedle powstanie w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie, Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.

Nowe Warzymice etap 2

Firma z powodzeniem zakontraktowała sprzedaż 1006 lokali, co stanowi znaczny skok w porównaniu do 442 lokali z poprzedniego roku oraz przekazała 796 lokali (w porównaniu do 746 lokali w 2022 roku). Inwestycja Nowe Warzymice etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2 etap składa się z dwóch budynków, w których znajduje się 66 mieszkań. Inwestycja Nowe Warzymice etap 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. Dobrą okazją mogą być zaplanowane na sobotę, 2 grudnia, Dni Otwarte w inwestycji Nowa Północ. – To chyba ostatnia szansa, żeby kupić mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% w tym projekcie.

Jakie mieszkania znajdują się w inwestycji Nowe Warzymice?

Mieszkania w inwestycji Osiedle Panoramika są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Na terenie inwestycji zaplanowano pasaż spacerowy z elementami małej architektury. Pierwsze trzy kwartały 2023 roku okazały się dla RONSONA bardzo satysfakcjonujące pod względem wyników. 801 sprzedanych mieszkań zagwarantowało deweloperowi wzrost o 169% względem analogicznego okresu w 2022 roku i zbliżyło Spółkę do pobicia rekordu sprzedażowego w całym 2023.

Kiedy Nowe Warzymice zostanie oddany do użytkowania?

Aktualnie w inwestycji Nowe Warzymice etap 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży. Aktualnie w inwestycji Nowe Warzymice etap 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży. Inwestycja Eko Falenty zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Mazowieckie. Inwestycja Nowe Warzymice wyróżnia się kameralną, nowoczesną wielorodzinną zabudową, a osiedle będzie liczyło w sumie ponad 460 lokali. W inwestycji Nowe Warzymice znajdują się mieszkania o komfortowych układach, a najnowszy, IV etap, składa się z 75 lokali o metrażach od 32 do 87 m² i rozkładach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Dodatkowo największe 3- i 4-pokojowe mieszkania są dostępne w opcji dwupoziomowej.

DZIEŃ NA FX/FI: Złoty może się umacniać; dla SPW istotna aukcja MF

– To był rekordowy rok dla RONSON Development pod względem sprzedaży. Dostosowaliśmy strategię do zmieniającego się otoczenia gospodarczego. Byliśmy gotowi z największą w historii firmy ofertą mieszkań.

  1. Do dyspozycji będzie także plac zabaw dla dzieci, wiata rowerowa, stojaki rowerowe i 135 miejsc parkingowych.
  2. Niebawem zakończymy budowę czwartego etapu tej inwestycji, a w przyszłym roku – piątego.
  3. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.
  4. Docelowo osiedle składać się będzie z 460 mieszkań.
  5. Mieszkania w inwestycji Viva Jagodno są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Mieszkańcy w Nowych Warzymicach mogą już znaleźć domki dla owadów, które znalazły się na terenie osiedla już jakiś czas temu.

Okolica inwestycji

Nowe Warzymice są także blisko drogi dojazdowej do stolicy Niemiec, a podróż zajmie niecałe 2 godziny. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Warzymice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 255 m znajduje się Netto, w odległości 298 m znajduje się Bagietka, w odległości 298 m znajduje się Gzela. Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Warzymice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1202 metrów od inwestycji Nowe Warzymice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Szczecin Gumieńce. RONSON Development publikuje wyniki sprzedażowe po czterech kwartałach 2023 roku.

W pobliżu znajdują się przystanek PKP, centrum handlowe i nowoczesne placówki edukacyjne. Odpocznij od codziennego zgiełku miasta, a jednocześnie miej dostęp do wszystkiego, czego na co dzień potrzebujesz. Inwestycja Grunwaldzka 240 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Poznań. Inwestycja Osiedle Espresso zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo.

Weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. W IV etapie powstanie też zewnętrzna wiata rowerowa, a wszystkie poprzednie etapy wyposażone zostały w stojaki rowerowe do dyspozycji mieszkańców. Po wystartowaniu pierwszego etapu osiedla Nowe Warzymice, łączna liczba lokali, których budowę Ronson Development rozpocznie w 2019 r. W ramach inwestycji realizowanych w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie, przekroczy 1100. Skala nowo rozpoczynanych projektów w jednym roku będzie tym samym rekordowa w dotychczasowej historii Spółki.

Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy. Tak, na terenie inwestycji znajdzie się plac zabaw. W ofercie inwestycji są mieszkania na parterze z ogródkami oraz mieszkania dwupoziomowe z tarasami. W okolicy inwestycji Nowe Warzymice zlokalizowane są przystanki autobusowe, skąd kursuje 6 linii, natomiast w 5 minut samochodem można dotrzeć do stacji kolejowej „Szczecin Gumieńce”. Lokalizacja inwestycji Nowe Warzymice oferuje także łatwy dostęp do placówek szkolnych i zaplecza handlowo-usługowego.

Najwyższą jakość potwierdza zadowolenie naszych klientów – na oddawanych inwestycjach, poziom bezusterkowych odbiorów sięgnął aż 75%, – podkreśla Krawczyk. I dodaje – W obu projektach zostało już naprawdę mało mieszkań na sprzedaż, dlatego mocno zachęcam do odwiedzania naszych biur sprzedaży. Aktualnie w inwestycji Nowe Warzymice 5 w sprzedaży jest 29 nowych domów o powierzchni od 67 do 143 metrów kwadratowych . Inwestycja Nowa Północ zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Szczecin. Cała inwestycja składa się z 3 etapów, ale w przyszłości ma ich powstać więcej.

RONSON jest również laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez grono analityków i inwestorów giełdowych. Strona internetowa Spółki została nagrodzona tytułem Złota Strona Emitenta, w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W 2014 firma zdobyła nagrodę w kategorii usługi deweloperskie, w konkursie Orły Polskiego Budownictwa 2014. Inwestycja osiedle vola zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Mazowieckie. Inwestycja City Link zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Mazowieckie.

Nieopodal inwestycji znajdują się apteki, gabinet stomatologiczny, Centrum Medyczne SIS – 1 km. Inwestycja Nowe Warzymice znajduje się w Warzymicach, ul. Aleja Śliwkowa (0.1 km od Szczecina), została zrealizowana przez Ronson Development Sp.

Pierwszy etap osiedla Nowe Warzymice obejmuje 54 lokale. W trzech kameralnych budynkach z podziemnym parkingiem powstaną mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w zróżnicowanych metrażach od 29 do 89 m2, w tym 8 mieszkań dwupoziomowych z antresolami. Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki, a wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Osiedle powstaje w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie, Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.

Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Grunwald Kwadrat jest zgodna z rynkowym standardem. Inwestycja Tulip Wilanów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Funt odzyskuje wśród pozytywnych prognoz wyników Brexit-Forex Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. RONSON zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących w Polsce firm deweloperskich.

Osiedle powstanie w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych System handlu na rynkach finansowych Sebariver Flow & Extrem mieszkańców. Z myślą o ich komforcie Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.

Będziemy rozpoczynać ostatnie etapy dotychczas realizowanych projektów miastotwórczych osiedli, takich jak Ursus Centralny i Miasto Moje. Dodatkowo, wprowadzimy kameralne, otoczone zielenią osiedle Zielono Mi na warszawskim Dolnym Mokotowie, a w Eko Falentach rozpoczniemy kolejny etap budowy domów jednorodzinnych. W planach mamy także nowe inwestycje, takie jak projekty na warszawskim Bemowie. Nieustannie będziemy aktywni w aglomeracjach poznańskiej, wrocławskiej i szczecińskiej. To tylko niektóre z pozycji w portfolio RONSON Development, które czekają na naszych klientów w 2024 roku.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *