KRS 0000041414, GLOBAL COSMED GROUP SPÓŁKA AKCYJNA, JAWOR, 6950002732

Jeżeli potrzebujesz dane finansowe GLOBAL COSMED GROUP SPÓŁKA AKCYJNA, za inny okreszamów dane za dowolny rok TUTAJ. Zawsze aktualne oferty pracy znajdą Państwo na naszym profilu na portalu pracuj.pl. Jesteśmy stabilną i odpowiedzialną społecznie firmą, która zapewnia dobre, trwałe i przyjazne warunki zatrudnienia. Naszym celem jest budowanie kultury organizacyjnej gwarantującej wzajemny szacunek i wspieranie się w codziennych obowiązkach.

Aktualne oferty pracy

Działania promujące różnorodność wewnątrz organizacji wzmacniają zróżnicowany, ale sprawnie współpracujący zespół, w którym różnice są rozumiane i doceniane. Firma już w chwili obecnej nawiązała współpracę zarówno w punktem recepcyjnym na granicy, za pośrednictwem samorządów z ukraińskimi miastami partnerskimi i lokalnymi organizacjami przygotowującymi wsparcie przybywających uchodźców. „Wspólny nam wszystkim, uczestnikom rynku, solidaryzm z narodem ukraińskim, przeplata się z niepokojem o zachowanie ciągłości w łańcuchach dostaw i indywidualnymi analizami sytuacji każdej z firm. Na bieżąco monitorujemy wpływ sytuacji polityczno – militarnej w Ukrainie na naszą działalność i równocześnie robimy to, co w tej chwili jest najważniejsze – organizujemy bieżącą pomoc dla uchodźców” powiedziała Magdalena Mielimonka, Wiceprezes Global Cosmed. Wystarczy wspomnieć, że koszty transportu w ciągu ostatnich 15 miesięcy wzrosły o ponad 20% (w 2022r. nasze produkty przebyły ponad 2 miliony km!).

Global Cosmed informuje, że pracuje normalnie w związku z obecną sytuacją gospodarczo-polityczną

Weszliśmy również w nowe dla nas kategorie produktowe ze znaczącym potencjałem rynkowym. Jednak nasza konkurencyjność nie może opierać się wyłącznie na doskonałej jakości produktów. Sprostanie oczekiwaniom klientów co do warunków handlowych, wymaga podejmowania trudnych decyzji. Wiemy, że w długoterminowej perspektywie, biorąc pod uwagę warunki gospodarcze, geopolityczne i społeczne, to najlepsza z decyzji, którą z pewnością docenią inwestorzy” – podsumowała Magdalena Miele, wiceprezes zarządu Global Cosmed S.A. Poniżej znajdują się informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przez GoWork.pl Serwis Pracy Sp. Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii.

Short Squeeze na akcjach! Te spółki warto obserwować – Przegląd na żywo

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. Dane osobowe przetwarzane są w celu utrzymania konta w serwisie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO – wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie. Dlatego zarząd firmy zdecydował o strategicznej specjalizacji zakładów. Cała produkcja kosmetyków zostanie skoncentrowana w zakładzie w Radomiu, który przeszedł już m.in.

GLOBAL COSMED GROUP S.A.

  1. Produkcja w zakładach w Jaworze i w niemieckim Stadtilm skoncentrowana będzie na chemii gospodarczej.
  2. Jesli szukacie pracy, to skladajcie podanie do LG Display.Praca o wiele lzejsza i lepsza.
  3. Działania promujące różnorodność wewnątrz organizacji wzmacniają zróżnicowany, ale sprawnie współpracujący zespół, w którym różnice są rozumiane i doceniane.
  4. Dlatego zarząd firmy zdecydował o strategicznej specjalizacji zakładów.

Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii. Jesli szukacie pracy, to skladajcie podanie do LG Display.Praca o wiele lzejsza i lepsza. Czlowiek wraca czysty, na liniach jest porzadek. Premia obecnosciowa 250 zl i kwartalna zaleznie od oceny. Zgodnie z wyliczeniami firmy, Top 5 udanych strategii RAMM na styczeń uzyskane w efekcie niższe koszty logistyczne i energii/śladu węglowego pozytywnie wpłyną na wyniki finansowe już w ciągu kilkunastu miesięcy. Jeżeli mowa o jakichkolwiek przyjęciach do pracy to tylko na Dział Płynów i na Umowę Zlecenie, bo tylko ten dział się rozwija.

Jeśli chodzi o ryzyka związane z zasobami ludźmi, niemal wszystkie osoby zatrudnione w spółkach Global Cosmed legitymują się paszportami polskimi i niemieckimi. Jednakże w dłuższej perspektywie,  w związku z nagłym brakiem kierowców we Strategia Forex Trading TFX obos Skalpowanie system handlowy współpracujących firmach transportowych, istnieje ryzyko nieterminowej realizacji zobowiązań do dostawy produktów. „Rok 2023 jest rokiem rozwoju sprzedaży marek Global Cosmed, które w ostatnich miesiącach przeszły całkowity rebranding.

Czas realizacji przewidziany na dostarczenie fotokopii wynosi do 14 dni roboczych liczonych od dnia zaksięgowania wpłaty. W kontekście sytuacji na Ukrainie, Grupa Kapitałowa Global Cosmed poinformowała z końcem lutego akcjonariuszy i partnerów handlowych o wpływie obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej na zachowanie ciągłości produkcji chemii gospodarczej i kosmetyków w swoich zakładach. Przedstawiony komunikat dotyczy zarówno importowanych surowców, eksportowanych produktów, jak i kwestii transportowych. Eksport produktów GC do Rosji stanowi marginalny ułamek sprzedaży Grupy, w związku z tym zatrzymanie handlu nie wpłynie na wyniki finansowe spółki. W związku z rozwojem organizacji stale poszukujemy nowych pracowników, zarówno w obszarze produkcji, jak i logistyki, finansów, chemii oraz rozwoju produktu.

Modernizację termalną, wymianę kotła parowego i systemu organizacji pracy. Produkcja w zakładach w Jaworze i w niemieckim Stadtilm skoncentrowana będzie na chemii gospodarczej. Co więcej, ze względu na swoje położenie zakłady te zapewniają znaczne oszczędności w obsłudze logistycznej. 86% produkcji w zakładzie w Świętochłowicach przygotowywana jest na export, w tym ponad 54% na rynek niemiecki. Duże znaczenie ma też realizacja strategii klimatycznej Grupy Kapitałowej i wielkość emisji w zakresie 1 i 2 zakładów. Zamawiane sprawozdania finansowe są fotokopiami w jakości pozwalającej na przeglądanie ich za pomocą komputera, ale nie gwarantującej ich wydruk w czytelnej formie.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *